Hakkımızda

Eminoğlu Gümrük Müşavirliği, 30 yılı aşkın süredir dinamik ve deneyimli kadrosu, güçlü teknolojik alt yapısı ile “Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı” faaliyetlerini sürdürmektedir. Yola çıktığı ilk günden itibaren kendini geliştirmiş, profesyonel çözümlerle bugün sektörde lider konumdadır. Gümrük Kanunu, Yönetmeliği ve sair mevzuat çerçevesinde Gümrük Müşavirliği ve Uluslararası Ticaret Danışmanlığı konularında işlemler gerçekleştirmektedir.

Firmamız zamanın şartlarına göre hareket ederek analitik düşünme yeteneği, çözüm odaklı duruşu ve geri bildirim yeteneği ile mevzuatı anlık takip ederek müşterilerini bilgilendirmektedir. Güven, ticari sırların korunması, mutlak müşteri çıkarlarının gözeterek kaliteli hizmetten ödün vermemekteyiz.

Şirket olarak kendimizi, hizmet verdiğimiz firmalarımızın bir parçası saymaktayız. Onların yaşadığı sıkıntıları gidermek, üretimin kesintisiz devamını sağlamak, ihracatları gerçekleştirmek, işlemleri zamanında ve doğru yapmak, temsil ettiğimiz firmalarla bütünleşmek ve uyum içerisinde çalışmak en önemli hedefimizdir. Şunu çok iyi biliyoruz ki; Önemli bir hizmet sektörüyüz. Firmalarımıza hizmet sunmakta iddialıyız. Ama hiç unutmuyoruz ki; firmalarımız varsa biz de varız. İlkemiz; Güvenli, Doğru ve Hızlı hizmet vermektir.


Hizmet Anlayışımız

Tüm faaliyetlerimizde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası başta olmak üzere tabi olduğumuz tüm ulusal mevzuata ve Türkiye Cumhuriyeti’nin taraf olduğu tüm uluslararası anlaşmalar ve düzenlemelere uyarız. Güvenilirlik, tarafsızlık ve bağımsızlık tüm iş ilişkilerimizde bize yön veren temel ilkelerdir. İş sahiplerinin ticari menfaat ve yasal haklarının korunmasına özen gösterirken kamu menfaatinin korunmasını da öncelikli sorumluluğumuz kabul eder, işlerimizi bu bilinçle yönetiriz.


Değerlerimiz

Güvenilirlik, tarafsızlık ve bağımsızlık tüm iş ilişkilerimizde bize yön veren temel ilkelerdir.


Prensibimiz

Hizmette, kaliteden hiçbir şart altında taviz vermeyen yaklaşım.


İlkemiz

Güvenilirlik, tarafsızlık ve bağımsızlık tüm iş ilişkilerimizde bize yön veren temel ilkelerdir.


Yönetim Kurulu BaşkanıEminoğlu Gümrük Müşavirliği Tic. Ltd. Şti.

Mimar Sinan Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, No: 111, K: 3 D: 12, 41780 Yarımca - Körfez / KOCAELİ

Telefon: +90 (262) 528 65 60

Faks: +90 (262) 528 65 61

E-Posta: info@emngumruk.com